Napraw swoje życie

2016-12-06

Jak naprawić swoje życie?

Co zrobić jeśli w życiu nic nam się nie udaje? Ciągle kłócimy się z bliskimi, a nasza kariera zawodowa to jedno wielkie pasmo porażek? Autorka książki Sekret daje nam łatwe wskazówki jak diametralnie odmienić swoje życie, sprawić by było niemal doskonałe. Dzięki tej książce możemy spełnić praktycznie każde swoje marzenie, nawet te najbardziej niesamowite. Ogranicza nas praktycznie tylko własna wyobraźnia.


Uśmiechaj się i myśl pozytywnie

Sekret książka opiera się przede wszystkim na tak zwanym prawie przyciągania. Prawo to zakłada, że jeśli intensywnie nad czymś myślimy to ta rzecz w końcu się wydarzy. Nieważne czy będzie to sukces czy porażka. Pozytywne nastawienie do życia generuje więcej szczęśliwych zdarzeń w naszym życiu. Proste prawda? Przynajmniej w teorii?


Moc Sekretu

Czy Sekret i jego prawo przyciągania naprawdę działa? To pytanie zadaje sobie chyba każdy z nas. Jeśli przeczytamy książkę to znajdziemy w niej historie osób, które zastosowały prawo przyciągania w swoim  życiu i odniosły sukces. Myślę, że każda sceptyczna osoba powinna choć raz przeczytać Sekret i wypróbować jego działanie na własnej skórze. Może się okazać, że właśnie znaleźliśmy klucz do szczęścia w życiu…