Kto tak naprawdę rządzi światem?

2016-10-11

W dzisiejszych czasach nie brak osób, które szukają odpowiedzi na niewygodne pytania. Te same osoby węszą wokół siebie spisków, a w sytuacjach, które tłumaczone są jako wypadek, doszukują się drugiego dna.


Prawda, czy kłamstwo?

Wiele osób wierzy, że nie ma czegoś takiego jak przypadek i trzeba szukać przede wszystkim odpowiedzi, a nie poddawać się i przyjmować łatwe kłamstwo. Jednym z takich ludzi jest właśnie David Icke. Z tego też powodu napisał on książkę i dzieli się swoimi odkryciami. Jednak, nie da się ukryć, że wiele osób nie jest pewna kontrowersyjnych wniosków, do których doszedł autor.


Jeden plan, czy jeden wielki przypadek?

Wiele osób czytając książkę Davida Icke, razem z nim łączy fakty i nie może wyjść z zaskoczenia, jak wiele momentów z historii może być połączona ze sobą. Tym samym składnia on do myślenia, do wyrażania swojej opinii na ten temat. Jednak przede wszystkim wszystko skupia się wokół wiary. Ludzie wierzący zakładają z góry, że to Bóg tak chciał, pozostali mają wątpliwości. Zapewne kontrowersyjne tematy, które poruszył autor nie do każdego trafią, jednak może właśnie o to w tym chodzi? Bo w końcu, gdyby wszyscy uwierzyli, zapewne, o ile byłaby to prawda, ta książka nigdy nie zostałaby wydawana.


Więcej informacji na temat Davida Icke, a także jego książki "Największy sekret" można znaleźć pod tym adresem: