Jerzy Zięba - Ukryte terapie

2016-07-19

Jerzy Zięba to najbardziej znany ze wszystkich polskich naturoterapeutów, chętnie udzielający się w mediach alternatywnych. Jego książka Ukryte Terapie to zbiór systemów leczenia wielu chorób.


Znachor, który przywraca nadzieję

Co ma zrobić pacjent, któremu lekarz odmówi dalszego leczenia bezradnie rozkładając dłonie, gdyż żadne lekarstwo nie przynosi rezultatu? Wydaje się, że skoro lekarz twierdzi, że nie ma nadziei, tak jest i kropka. Tymczasem zbiór "ukrytych terapii", a tak naprawdę wcale nie tak niedostępnych i szarlatańskich, jak mogłoby się wydawać, to pozycja właśnie dla takich osób. Podczas gdy zwykli pacjenci miotają się w poszukiwaniu kogoś, kto zdecyduje się im pomóc, książka zawiera zbiór rozwiązań alternatywnych.


Deska ratunku

Książka ta, to obowiązkowa pozycja dla wszystkich ludzi. Współcześnie każdy powinien dbać o zdrowie, nie tylko wtedy gdy się zepsuje, ale zanim się zepsuje. W książce znajdziemy proste sposoby na zachowanie zdrowia i zapobieganiu chorobom, nawet tym, które najbardziej niepokoją społeczeństwo - nowotworom. Czy w sposób tani i dostępny dla wszystkich można tego dokonać? To prawda i przekona się o tym każdy, kto zdecyduje się sięgnąć po książkę Jerzego Zięby.