Wydawnictwo Zielona Sowa stawia na książki dla dzieci!

2015-11-20

Warto już od najmłodszych lat krzewić w dzieciach pasję do czytania i miłość do książek. Z takiego założenia wychodzi również wydawnictwo Zielona Sowa. W ich ofercie znajdziemy głównie pozycje dla najmłodszych. Od kolorowanek i bajek dla dwulatków po opowiadania przygodowe dla młodzieży.

Przemyślana oferta
Książki wydawnictwa Zielona Sowa wspierają rozwój intelektualny dziecka. Zabawne wierszyki, książeczki z bajkami, puzzle i kolorowanki to tylko przykłady pozycji jakie znajdziemy w ich ofercie. Dzięki takim produktom dzieciaki szybciej przyswajają wiedzę, dobrze się bawią i co najważniejsze, lgną do książek! Takie pozycje, łączące specjalistyczną wiedzę z zakresu psychologii rozwojowej dziecka wraz z ciekawą i barwną grafiką, są jedynym z lepszych pomysłów na prezenty dla dzieci.

Wspólne czytanie
Czytanie dzieciom książek ma szereg niewątpliwych zalet. Oprócz wspólnie spędzonego, wyjątkowego czasu, uczy dzieci prawidłowej wymowy i rozwija wyobraźnię. Warto więc czytać na głos już najmłodszym pociechom. Klasyczne baśnie Andersena czy Braci Grimm to pozycje, które powinny poznać wszystkie dzieci. Oprócz nich, w wydawnictwach znajdziemy bajki z świata Disneya i Marvela, które cieszą się niesłabnąca popularnością.