Umrzeć po raz drugi

2015-08-13
Listę "Bestsellery książkowe roku 2015" niewątpliwie wzbogaciło wile atrakcyjnych i ciekawych tytułów. Warto jednak przyjrzeć się jednemu z nich, który uzyskał bardzo dużą ilość sprzedanych egzemplarzy.

Książka "Umrzeć po raz drugi" została napisana przez popularną amerykańską pisarkę Gerritsen Tess. To kolejna część znanej i lubianej serii Rizzoli & Isles. Detektyw Jane Rizzoli i patolog Maura Isles znów ruszają na łów kolejnej niewyjaśnionej zbrodni. Tym razem morderstwo nie przypomina czynu człowieka, a wściekłego zwierzęcia. Zagadką pozostaje jaka bestia, mogła tak okrutnie pokaleczyć swą ofiarę. Oczywiście dwójka bohaterów musi jak najszybciej odnaleźć mordercą. Czym im się uda... przekonajcie się sami. Jak w każdej części przygód Rizzoli i Isies czytelnik ma zagwarantowany dreszczyk emocji.

Książka "Umrzeć po raz drugi" miała swą premierę 23 września 2015 roku, a już można ja nazwać bestsellerem tego roku. Wartka akcja przeplatająca się z tajemniczym spokojem i ciszą powoduje w czytelniku uczucie niepewności, a przecież właśnie to jest podstawą thrillerów. Warto na koniec podkreślić, że autorka jest prawdziwą mistrzynią w tworzeniu "krwawych zagadek", które wspólnie z bohaterami możecie rozwiązać...